Yapısal Çelik

Yapısal Çelik

Vekon, uzun yıllara dayanan sektörel tecrübesi, uluslararası standartlarda üretim yapabilme yeteneği ve üretimde sahip olduğu teknoloji gücüyle yapısal çelik bina üretiminde Türkiye’nin öncü ve örnek markaları arasında yer alır. Yapısal çelik üretiminde anahtar teslim hizmet veren Vekon, bu başarısıyla büyük projeler hayata geçiren firmaların, yatırımcıların, sanayicilerin ve müteahhitlerin tercih ettiği ilk markadır.

Yapısal Çelik Sistem

 

Yapısal çelik sistem, sanayi yapıları, ticari yapılar, okul, hastane, spor tesisi, kültür merkezi, sosyal tesisler, depolar, hangarlar vb. büyük ölçekli yapılarda en ideal yapı çözümlerini sunan sistemdir.

Büyük ölçekli ve spesifik tasarımlı yapıları, yapısal çelik sistemle çok kısa sürede inşa eden Vekon, proje sahiplerine büyük bir zaman ve maliyet avantajı sağlar.

Vekon yapısal çelik binalar, esnek yapıları ile hem daha estetik hem de depreme karşı çok dayanıklıdır. İsteğe göre sökülüp tekrar monte edilebilen Vekon yapısal çelik binalar, çeliğin geri dönüşümlü bir malzeme olmasından dolayı da çevreci ürünlerdir.