LOJİSTİK VE MONTAJ

Vekon Lojistik

Uluslararası standartlarda paketleme ve lojistik desteği sunan Vekon, üretimini yaptığı tüm yapıları, dünyanın her noktasına sorunsuzca ulaştırır. Ön üretimli yapıların nakliyesini, uçak, gemi, tır gibi araçlarla gerçekleştiren Vekon, çözüm ortakları için büyük önem taşıyan lojistik hizmetini profesyonel bir yaklaşımla üstlenir.

Vekon Montaj

Çözüm ortaklarının işini, dünyanın her noktasında kolaylaştırmayı ilke edinen Vekon, üretim teknolojisiyle kurulumu çok pratik ürünler sunar. Kolay monte edilebilir ön üretimli yapılar, şantiyede büyük zaman tasarrufu ve kolaylık sağlar. Ürettiği yapıları, sektöründe çığır açan montaj teknolojileriyle destekleyen Vekon, bu alanda birçok ilke ve yeniliğe imza atmıştır. Montaj ekipleri için özel eğitimler düzenleyen Vekon, kusursuz montaj desteğiyle ön üretimli yapıların kurulumunu ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden en kısa sürede tamamlar.

Vekon Satış Sonrası
Hizmetler

İş sürecinin tüm aşamalarında uyguladığı proje yönetimi sistemi ile müşterilerini memnun etmeyi ilke edinen Vekon, bu bakış açısıyla satış sonrası hizmet kalitesini de çok geliştirmiştir.

Müşterilerinin istek ve şikâyetlerini, periyodik olarak gönderdiği anketlerle değerlendiren Vekon, bu istek ve şikâyetler doğrultusunda, faaliyetlerinde sürekli iyileştirme sağlar.